EVE Water Guard ohlásí únik vody z potrubí a zabrání nečekaným výdajům

Společnost Eve dnes představila druhou generaci detektoru úniku vody Eve Water Guard, která se pyšní podporou technologie Thread. Detektor, schopný rozeznat únik vody v jakémkoli bodě 2m snímacího kabelu, tak lze snadno umístit i v nejzapadlejší části domácnosti. Díky možnosti prodloužit snímací kabel až na 150 m přitom na rozdíl od běžných detektorů ohlídá nejen pračku, ale třeba i kompletní vodovodní a topné rozvody v technické místnosti.

Zdroje: EVE

Ve chvíli úniku vody z potrubí zařízení informuje nejen 100dB sirénou a výstražným červeným světlem, ale také prostřednictvím notifikace přímo na mobilním telefonu. Už se tak nestane, že by pračka či špatně těsnící potrubí vyplavily sousedy, nebo nenápadně plnily vodou sklep. Uživatel se vše ihned dozví a může situaci okamžitě řešit.

Senzor úniku vody EVE Water Guard je dostupný v síti prodejen iStyle a u vybraných partnerů za cenu 2 390 Kč.

 

Dokonalá flexibilita s technologií Thread

Eve Water Guard podporuje nejen Bluetooth, ale také technologii Thread, která zajišťuje komunikaci mezi jednotlivými prvky chytré domácnosti. Ty si tak mohou vzájemně předávat veškerá data přímo mezi sebou. I když je některý z prvků mimo dosah Bluetooth připojení domácího hubu, informace k němu doputují právě skrze Thread síť, kterou jednotlivá zařízení tvoří. Uživatel tak snadno rozšíří pokrytí přidáním jakéhokoli Thread kompatibilního prvku, jako je chytrá zásuvka EVE Energy nebo například chytrý LED pásek EVE Light Strip. Každé zařízení se tak stává komunikačním uzlem, který zvyšuje dosah i stabilitu celé sítě.

„Letošní rok je rokem technologií Thread a Matter. Proto v EVE neustále pracujeme na rozšiřování nabídky kompatibilních zařízení, která již nyní představuje nejrozsáhlejší portfolio na trhu,” říká Jerome Gackel, generální ředitel společnosti Eve. “Produkty Eve s technologií Thread, které bezproblémově fungují bez mostu nebo cloudu, přinášejí inteligentní domácnost budoucnosti již dnes.”

Více informací o technologii Thread: https://www.evehome.com/en-us/thread

Více informací o Matter: https://www.evehome.com/en-us/matter

Zdroje: EVE

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*