HMD Global oznamuje dostupnost tlačítkových telefonů Nokia 8210 4G a Nokia 2660 Flip

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes oznámila dostupnost svých dvou tlačítkových telefonů – Nokia 2660 Flip a Nokia 8210 4G. Ty jsou skvělou alternativou pro uživatele, kteří si chtějí alespoň na chvíli odpočinout od moderních technologií nebo jen ocení sekundární telefon se skvělou výdrží a odolností. HMD Global, lídr na trhu v této kategorii, tak upevňuje svou pozici a nadále ctí odkaz původních telefonů Nokia.

 

Nokia 8210 4G: stylová legenda je zpět

Nový přírůstek do oblíbené řady tlačítkových telefonů „Nokia Originals“, který oslavuje ikonický model Nokia 8210 – to je nová Nokia 8210 4G. Nokia 8210 4G zaujme zejména nezapomenutelným designem, charakteristickou odolností, podporou 4G, funkcí VoLTE, velkým 2,8″ displejem a intuitivním uživatelským rozhraním. Samozřejmostí je opět vynikající výdrž baterie.

Zdroje: Nokia
Zdroje: Nokia

 

 

Nokia 2660 Flip: dostupné a odolné véčko

Véčkové provedení novinky Nokia 2660 Flip zaručuje komfortní vyřizování hovorů za každé situace. Tomu napomáhá i ergonomické umístění sluchátka a mikrofonu vyplývající z atraktivní konstrukce zařízení. Telefon vyniká také velkým displejem, kompatibilitou s naslouchátky, královskou výdrží na jedno nabití a velkými tlačítky, která si oblíbí zejména starší lidé. Nokia 2660 Flip nabídne také vyhrazené nouzové tlačítko, které umožňuje rychlý kontakt s nejbližšími. V případě, že dojde k neočekávané události, lze kontaktovat až pět kontaktů.

Zdroje: Nokia
Zdroje: Nokia

 

 

Ceny a dostupnost

Obě novinky jsou již v prodeji za doporučenou cenu 1 999 Kč/79 EUR. Nokia 8210 4G je dostupná v modré variantě, Nokia 2660 Flip pak v decentní černé.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*