Counter Strike 1.6 si můžete zahrát v prohlížeči bez instalace

Pamatujete ještě na legendární Counter Strike 1.6? Jedná se o nesmírně oblíbenou verzi, která vyšla již v roce 2003 a existuje na ní údajně nejvíce různých módů. I dnes si tato verze najde své hráče a někteří dokonce také tvrdí, že se jedná o poslední dobrou verzi Counter Strike vůbec a novější odmítají hrát.

Chcete si hru zahrát? Dnes už to je možné přímo v internetovém prohlížeči. Není tedy nutné nic instalovat a hru spustíte na jakémkoliv zařízení připojeného k internetu. Skvěle mi při testu fungovala v prohlížeči Brave, kde jsem neměl žádný problém s ovládáním myší a klávesnicí.

Nejedná se vůbec o nic ojedinělého. Poslední roky jsme svědky toho, že šikovní vývojáři staré hry a aplikace převádí na web a můžeme je použít v prohlížeči bez instalace. To platí dokonce i o starých verzích operačního systému Windows.

 

Je Counter Strike 1.6 v prohlížeči zdarma?

Ano, hru si můžete zahrát zcela zdarma. Existují však i různé prémiové prvky ve hře. Pokud si hru budete chtít zahrát, tak klidně můžete, ale nad zakoupením jakéhokoliv prémiového prvku se opravdu hodně zamyslete.

Samozřejmě je jen na vás, komu své peníze pošlete a svěříte platební údaje. Web je ale registrován v Petrohradě a má tedy ruského majitele. Osobně si myslím, že v dnešní době je morálně nesprávné, jakkoliv podporovat Rusy. Rozhodně bych jim ani nesděloval platební nebo jiné osobní údaje. Jelikož se Rusům v oblasti internetové bezpečnosti nedá věřit, doporučuji webovou stránku se hrou navštívit v nějakém bezpečnějším prohlížeči s vestavěným blokováním sledujících prvků, reklam a dalších prvků na webových stránkách. To zajistí třeba již zmíněný Brave.

Hru si můžete zahrát na doméně Play-CS.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*