Dočkáme se nových mobilů Nokia 6500, C20 Plus, C30 a X50?

V Thajsku jsou údajně certifikované dvě nové Nokie, a to Nokia TA-1384 a Nokia TA-1385. Oba modely budou nabízet podporu LTE sítí. Na internetu se objevují různé rendery, které ukazují, že výrobce chystá představit tlačítkový mobil, ale také dva dostupné dotykové mobily. Už nějakou dobu se spekuluje také o tom, že se dočkáme vlajkového mobilu Nokia X50. Novinky budou pravděpodobně představeny na podzim letošního roku.

Render vlevo / vpravo stará Nokia 6500 Classic

Zajímavý je především render výše, který mi svými tvary dost připomíná starou dobrou Nokii 6500 Classic. Další render pak ukazuje mobily Nokia C20 Plus a Nokia C30, ty nabízí dva zadní fotoaparáty, přisvětlovací blesk a model C30 pak i čtečku otisků prstů. Tyto dva modely nabídnout na zádech také zdířku hlasitého reproduktoru a pod krytem se budou údajně ukrývat obří akumulátory (baterie).

Opravdu doufám, že se dočkáme nového mobilu Nokia 6500 Classic, protože před lety se jednalo o opravdu krásný mobil. Zbylé dva dotykové mobily budou dle mého názoru spíše pro rozvojové trhy. Je však dobré zmínit, že v tomto článku vycházím z úniků a nic z toho nebylo oficiálně potvrzeno.

Zdroje: lovenokia 1/2

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*