Boosteroid pro cloudové hraní usnadňuje správu tarifů

Žijeme v cloudové době, a to se netýká jen zálohy našich drahocených souborů. Dnes už můžeme hrát ty nejnáročnější PC hry s vysokými grafickými detaily v cloudu. Slouží k tomu třeba služba Boosteroid, díky které si hry užijete nejen na pracovním notebooku, ale i televizoru nebo třeba i mobilu. Služba oficiálně oznámila vylepšenou správu předplatného.

Boosteroid má v současné době předplatné „STANDARD“ umožňující hraní her ve Full HD rozlišení se 60 FPS (snímky za vteřinu). Služba před pár měsíci oznámila, že již letos chystá spustit nové předplatné „ULTRA“ se 4K rozlišením, 120 FPS a podporou Ray Tracing. Spuštění nového předplatného se nejspíš již blíží, protože služba oznámila zjednodušení změny aktuálního předplatného. V současné době je možné rychle změnit předplatné z měsíčního na roční a naopak. Po spuštění vyššího tarifu budete moci rychle přejít z Full HD na 4K tarif a naopak. Nebudete tedy muset vyčkávat na vypršení aktuálního předplatného nebo něco navíc doplácet. Dojde jen ke změně data obnovení.

Kde mohu předplatné změnit a kolik bude stát 4K tarif?

Již nyní můžete změnit obnovení předplatného z měsíčního na roční a naopak. Všimnout si můžete i oficiální ceny za 4K tarif, a to €17,89 měsíčně nebo €89,89 za půl roku. Takové předplatné vás ve výsledku vychází na €14,98 měsíčně.

Změnu vašeho předplatného můžete provést ve webové verzi Boosteroidu. Na webové stránce cloud.boosteroid.com se přihlaste ke svému účtu a poté klikněte na tento odkaz. Tam se bude nacházet celá správa předplatného.

Mohlo by vás zajímat:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*