Bang & Olufsen představil nová sluchátka Beoplay E8 3.0

Dánská společnost Bang & Olufsen představila třetí generaci oblíbených opravdu bezdrátových sluchátek Beoplay E8. Výrobce tvrdí, že nový model nabízí kompaktnější konstrukci, a ještě lepší zvuk i během hovorů. Sluchátka budou na našem trhu dostupná během února 2020 za stanovenou cenu 9 000 Kč s DPH.

 

Každé sluchátko nyní váží 5,8 gramů a velikost každého sluchátka je údajně o 17% nižší. Výrobce také tvrdí, že samotná sluchátka na jedno nabití vydrží rovných 7 hodin. S nabíjecím pouzdrem si pak můžete užít hned 35 hodin poslechu hudby. Samotné pouzdro je potaženo pravou kůží a vypadá elegantně.

Zdvojnásoben byl také počet mikrofonů. Nyní jsou tedy čtyři, aby bylo možné provádět kvalitnější hovory. Nestarají se však jen o hovory, ale také o účinné potlačení okolního hluku. Větší počet mikrofonů také přinese vylepšenou funkci Transaperency Mode, která umožní naslouchat svému okolí pomocí jednoho klepnutí na sluchátko.

Beoplay E8 3 nyní využívají nové Bluetooth 5.1, díky kterému bude párování se zařízeními rychlejší. Nechybí ani dobře známé kodeky AAC a aptX od Qualcommu. Díky tomu je zvuk v bezztrátové CD kvalitě i bez drátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*