Pohled dovnitř herního mobilu ASUS ROG Phone (VIDEO)

Tchajwanský výrobce ASUS má vlastní herní značku Republic of Gamers (ROG), která nabízí herní příslušenství včetně notebooků. Výrobce se ale zaměřil také na hraní mobilních her, a i na našem trhu se prodává velice zajímavý herní mobil ROG Phone. Od běžných vlajkových modelů se liší nejen svým agresivním designem, ale také displejem a softwarovým řešením pro lepší zážitek ze hraní her.

 

Snaží se zaujmout opravdu náročné hráče mobilních her a nabízí tedy vysoký výkon pro hraní těch nejnáročnějších herních titulů, stereo reproduktory a výborný displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Na zádech se nachází také logo, které je podsvícené a jeho barvu, blikání či dýchání si lze měnit dle libosti. ROG Phone nabízí spoustu dalších skvělých funkcí, ale ty budu rozebírat v chystané podrobné recenzi.

Jedná se o zajímavý hardwarový kousek a YouTuber Jerry se podíval na kvalitu zpracování. Ve svém videu se nebojí mobil poškrábat a zkoušel jej ohýbat. Ve druhém videu si pak dovolil celý mobil rozebrat a můžete se tak podívat, jak vypadá uvnitř.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*