Jak vypadají rozebraná bezdrátová sluchátka Apple Airpods 2? (VIDEO)

Apple představil nové iPad, počítače iMac a také druhou generaci bezdrátových sluchátek AirPods 2. V čem se nová sluchátka od první generace liší? Vypadají úplně stejně a inovace se ukrývá jen a pouze v nabíjecí krabičce, která nově podporuje bezdrátové nabíjení Qi.

Podle zahraničních recenzentů jsou samotná sluchátka totožná a poskytují srovnatelnou kvalitu zvuku, jak první generace sluchátek. Pokud již máte první generaci sluchátek, tak si na stránkách Applu můžete zakoupit pouze krabičku podporující Qi nabíjení a nemusíte kupovat sluchátka AirPods 2 za plnou cenu. Má ale smysl si připlácet jen za bezdrátové nabíjení?

 

Je známé, že první generaci sluchátek nebylo možné nijak opravit. Pokud tedy nerazíte na vadný kus, tak v případě reklamace dostanete úplně nová sluchátka. To je v případě reklamace výhodou, ale co po dvou letech? Sluchátka si již neopravíte a musíte si koupit nová za plnou cenu. Odborníci z iFixit mají nové video, kde rozebírají nová sluchátka AirPods 2. Opět je nelze opravit…

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*