AQ vítá značky JBL, Revel i GoldenEar ve své distribuci a zve fanoušky na AQ Show 2022

Společnost AQ oznámila rozšíření portfolia o reprosoustavy zahraničních značek JBL, Revel a GoldenEar. Rozšiřuje tak svou distribuci, které dosud dominovaly gramofony a reprosoustavy značky Pro-Ject. Nejlákavější novinkou pro fanoušky tradičního Hi-Fi budou třípásmové reprosoustavy JBL L100 CLASSIC 75th Special Edition s teakovým dýhováním a ikonickou pěnovou síťkou Quadrex familiárně zvanou čokoláda. Praktičtí zákazníci ocení dostupnost aktivních monitorů JBL 4305 s podporou přímého streamingu s podporou MQA, BT a technologií Apple AirPlay 2 i Google Chromecast. Milovníky filmové a seriálové tvorby pak nadchne nabídka reprosoustav z řady JBL STAGE, vhodných především jako základ solidního domácího kina. Oficiální distribuce Hi-Fi řad JBL tak významně posouvá dostupnost produktů legendární značky na českém trhu, který byl dosud odkázán na výrobky z oblasti spotřebního audia.

Zdroje: AQ

Reprosoustavy značky Revel pak potěší každého, kdo hledá elegantní design a precizní hudební výkony za dobrou cenu. Jejich schopnosti staví především na špičkovém know-how společnosti Harman a využití beryliových výškových reproduktorů, které jim propůjčují jedinečné rozlišení a čistotu reprodukce vysokých frekvencí.

Oficiální prezentace nových značek proběhne 7. 10. 2022 v rámci tradiční akce AQ Show 2022, která návštěvníkům umožní nejen poslech posledních novinek od JBL a Revel, ale také setkání se zástupci Harman Luxury Group. Samozřejmě nebude chybět kompletní portfolio ryze českých reprosoustav AQ včetně luxusních AQ Passion i úspěšné nové řady AQ Canto, ani možnost navštívit výrobu reprosoustav a vidět, jak se české reprosoustavy rodí. K účasti se mohou zájemci hlásit v události na FB stránkách společnosti AQ.

 

Dostupnost

Nové reprosoustavy JBL a Revel naleznou zájemci již nyní ve značkových prodejnách AQ audio studio, v elektronickém obchodě www.hifi-audio.cz a u vybraných partnerů.

Reprosoustavy GoldenEar budou dostupné v průběhu 4. čtvrtletí roku 2022.

Zákazníci se tak mohou těšit na široký výběr reprosoustav české i světové výroby, který jim umožní zvolit to nejlepší řešení pro jejich obývací pokoj, pracovnu či špičkové domácí kino.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*