Jak nainstalovat Angry Birds Classic i po odstranění z Obchodu Play?

Angry Birds Classic je legendární díl této herní série, který se na displeje mobilů podíval již v roce 2012. Dnes se stále najdou hráči, co si jej chtějí zahrát a nové díly se jim z nějakého důvodu nelíbí. Hra byla z Obchodu Play odstraněna, poté znovu vrácena a zpoplatněna a několikrát přejmenován. Dne 23. 2. 2023 dochází však již pravděpodobně k trvalému odstranění.

Operační systém Android má tu výhodu, že si můžete snadno stáhnout instalační soubor aplikací, a ten nainstalovat i mimo Obchod Play. Je tedy možné tedy i v případě starého dílu Angry Birds Classic v8.0.3. Jsou i zdroje, kde si můžete stáhnout aktualizovanější verzi Rovio Classics: Angry Birds, ale jedná se o upravené verze, aby za hru nebylo nutné platit. Instalací se tedy vystavujete značnému riziku, že si do mobilu nainstalujete závadný software.

 

Nejdříve upozornění:

Rád bych zdůraznil, že tento článek slouží výhradně informativně. Má za cíl jen poukázat, že operační systém Android nabízí instalaci aplikací z Obchodu Play. Nikoho nenabádám ke stahování, instalaci, šíření či jiným nakládáním s jakoukoli aplikací/hrou.

 

Je možné Angry Birds Classic sehnat?

Najdou se i zálohy z roku 2019, kde najdete tuto hru ještě pod starým názvem Agry Birds Classic. V tu dobu byla hra i ještě bezplatná, takže instalační soubor nemusel být některými vývojáři nijak upravován. Funguje dobře i na dnešních mobilech a hru jsem otestoval na několika mobilech s Androidem 13 a 12.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*