Jak do mobilů Huawei/Honor nainstalovat Air Bank?

Mobily Huawei a HONOR nemohou mít kvůli sankcím USA služby Googlu. Nemají tedy Obchod Play, odkud se stahují všechny aplikace. K dispozici máte tedy obchod AppGallery, ale ten stále neobsahuje všechny potřebné aplikace, a to včetně těch bankovních.

Na test mi dorazil Huawei P40 Pro, který jsem se rozhodl na nějakou dobu používat jako hlavní mobil. Narazil jsem tedy na problém, protože moje banky Air Banka a Equa Banka nemají v App Gallery své aplikace. Pevně, doufám, že se časem objeví i v tomto obchodu. Jak jsem tedy problém vyřešil? Mohl jsem použít webovou verzi internetového bankovnictví, ale to přeci jen není tak pohodlné. Proto jsem se rozhodl portovat APK soubory obou aplikací z jiného mobilu.

Portovaná aplikace Air Banky mi funguje zcela bez problémů, a to včetně notifikací. Jen na bezkontaktní placení musím zapomenout, protože mobil nemá službu Google Pay. Aplikaci Equa Banky jsem také portoval, ale bohužel aplikace je nefunkční. Pokud tedy chcete aplikaci Air Bank i na svém Huawei/HONOR mobilu, tak si můžete níže stáhnout instalační APK soubor.

Stáhnout APK aplikace Air Bank v5.7.1

 

 

Sleduj na Instagramu:

1 thought on “Jak do mobilů Huawei/Honor nainstalovat Air Bank?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*