Jak do mobilů Huawei/Honor nainstalovat Air Bank?

Mobily Huawei a HONOR nemohou mít kvůli sankcím USA služby Googlu. Nemají tedy Obchod Play, odkud se stahují všechny aplikace. K dispozici máte tedy obchod AppGallery, ale ten stále neobsahuje všechny potřebné aplikace, a to včetně těch bankovních.

Na test mi dorazil Huawei P40 Pro, který jsem se rozhodl na nějakou dobu používat jako hlavní mobil. Narazil jsem tedy na problém, protože moje banky Air Banka a Equa Banka nemají v App Gallery své aplikace. Pevně, doufám, že se časem objeví i v tomto obchodu. Jak jsem tedy problém vyřešil? Mohl jsem použít webovou verzi internetového bankovnictví, ale to přeci jen není tak pohodlné. Proto jsem se rozhodl portovat APK soubory obou aplikací z jiného mobilu.

Portovaná aplikace Air Banky mi funguje zcela bez problémů, a to včetně notifikací. Jen na bezkontaktní placení musím zapomenout, protože mobil nemá službu Google Pay. Aplikaci Equa Banky jsem také portoval, ale bohužel aplikace je nefunkční. Pokud tedy chcete aplikaci Air Bank i na svém Huawei/HONOR mobilu, tak si můžete níže stáhnout instalační APK soubor.

Stáhnout APK aplikace Air Bank

 

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

8 komentář

 1. Tak to je super, díky moc za odkaz! Mám teď nově 9X Pro, tak využiju :).

 2. Dobrý den, mám od září Huawei p40 Lite a podařilo se mi hned poprvé přesunout aplikaci ze starého telefonu do tohoto. Teď po mně chce ale aplikace Airbank aktualizaci, která je opět možná jen v Google Play. Máte nějaké rady?

  1. Adolf Pupík

   Ano, řešení je velice jednoduché. Sám Air Bank používám v nejnovější verzi na P40 Pro. Stačí když současnou verzi Air Banky odinstalujete a stáhnete si do mobilu novou verzi tady: https://infoek.cz/banky-huawei-honor-2020/

 3. Mě to nejde píše že v google play je nová Verze aplikace… A nejde to obejít

 4. Jarmila Poncová

  Po aktualizaci aplikace mi nechodí zprávy z aplikace o změně zůstatku na účtě.
  Řešila jsem i s operátory a nic. 🙁

 5. Prosím nevíte někdo odkaz na aktualizaci airbank pro huawei p40 lite dekuju

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*