Youradio Talk – TOP 10 za listopad 2019

Youradio Talk oficiálně vydala informace o tom, co se nejvíce poslouchalo za měsíc listopad 2019. Ve službě se nachází také nové podcasty: Prostor X od Reflexu, HotTopic a Gastromapa Lukáše Hejlíka.

„Čerstvou novinkou je pořad HotTopic, ve kterém děláme rozhovory se specialisty o nebezpečí, jež hrozí dětem a dospívajícím na internetu. Řešíme otázky, čím přispívá internet a sociální sítě k celoplošně se zhoršujícímu psychickému stavu dětí a mládeže. Což je v dnešní době velmi aktuální téma,“ říká Lubor Zoufal, head of digital and strategic development společnosti Active Radio, která pořad připravuje.

TOP 10:

  1. 3v1 – Late Night Show Evropy 2 s Veronikou Arichtevou, Martinou Pártlovou a Nikol Štíbrovou. Počet přehrání: 18 758.
  2. Kraus a blondýna – výběr nejlepších komentářů z uplynulého týdne. Blondýna se na Frekvenci 1 ptá, Jan Kraus odpovídá. Počet přehrání: 15 888.
  3. Rádio RePublika – satirické zpravodajství divadelního souboru RePublika. Počet přehrání: 12 304.
  4. Ranní show – legenda a gigant českého éteru Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Počet přehrání: 10 492.
  5. Every Day English – Angličtina Youradio Talk – nejpoužívanější idiomy současného anglického jazyka. Počet přehrání: 10 146.
  6. Ozvěny minulosti – historické momenty, objevy, katastrofy. Počet přehrání: 9 356.
  7. Brain We Are CZ – objevuje možnosti lidského potenciálu a poznání. Počet přehrání: 8 748.
  8. Fotbalové debaty deníku Sport – pravidelné diskuze s experty deníku Sport. Počet přehrání: 6 310.
  9. Svobodné universum – ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity a ztraceny. Počet přehrání: 5 178.
  10. Petr Mára Podcast – rozhovory se zajímavými lidmi o podnikání, technologiích a osobním rozvoji. Počet přehrání: 4 956.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*