Xiaomi Mi Note 2 se vyprodal za 50 vteřin! Prodej Mi Mix odstartuje …

Xiaomi představilo dvojici výjimečných mobilů. Jedná se o model Mi Note 2 na který se čekalo opravdu dlouho a model Mi Mix, který zaujal tím, že kolem displeje „nemá“ rámečky. Mi Note 2 konečně šel v Číně do prodeje a byl vyprodán za přibližně 50 vteřin.

Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note 2

O Mi Note 2 je tedy velký zájem a je to nejspíš tím, že Note 7 od Samsungu měl problémy. Mi Note 2 láká také na nádherný design, tělo s kombinací hliníku a skla. Je tedy elegantní a zároveň výborně vybavený. Nechybí mu krásný 5,7″ OLED displej s rozlišením Full HD a zakřivením na stranách, fotoaparát 22,56 Mpx s optickou stabilizací obrazu, 6 GB RAM a nejvýkonnější procesor Snapdragon 821. Nabízí také pořádnou porci výkonu a KONEČNĚ všechna LTE pásma a to včetně 800 MHz!

Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note 2

Mobil je tedy vyprodaný, ale 8. listopadu v Číně začne další prodej tohoto povedeného modelu. V ČR se dočkáme předprodeje asi v polovině listopadu u XiaomiStoru. Nabízeny budou dvě varianty a to levnější za cenu kolem 14 000 Kč (verze bez všech pásem LTE!) a za téměř 17 000 Kč si budete moci koupit variantu s plnohodnotnou podporou všech LTE pásem.

Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note 2

Jak na tom ale bude zajímavý model Mi Mix, který zaujal celý mobilní svět? Ten by se měl v Číně začít prodávat již 4. listopadu. Bude stejně vyprodaný, jak Mi Note 2? Uvidíme, ale spoustu uživatelů jistě zaujme svým displejem. Cena v ČR bude nejspíš hodně vysoká …

Xiaomi Mi Mix
Xiaomi Mi Mix

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*