Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition – fotky a specifikace mobilu

Výrobce Xiaomi dnes v domovské Číně uvedl na trh Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition. Na mobilu, krytech i samotné krabičce se bude nacházet populární postavička Hatsune Miku. Již v minulosti Xiaomi prodávalo model Redmi Note 4X Special Edition s touto postavičkou.

 

Tato speciální edice se bude prodávat v dárkové krabičce, která nabízí porci příslušenství. Chybět nebude powerbanka s kapacitou 10 000 mAh, kryt na mobil a některé zdroje mluví i o sluchátkách. Pravděpodobně se v ČR vůbec prodávat nebude a zájemci se budou muset podívat na zahraniční e-shopy.

 

Mobil nabídne obří 5,99″ (palce) IPS displej s populárním poměrem stran 18:9 a rozlišením FullHD+. O výkon se postará procesor Qualcomm Snapdragon 660, 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Akumulátor (baterie) nabízí kapacitu 3 010 mAh.

Co se fotoaparátů týče, tak na zádech najdeme dvě čočky 12 Mpx a 20 Mpx fotoaparátů. Ty jsou umístěné vertikálně, jak je tomu u iPhonu X. Na zádech se nachází také čtečka otisků prstů a pro focení selfie mobil nabízí 20 Mpx kamerku.

 

 

Zdroje: BGR, Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*