World War Heroes – Povedená FPS hra z prostředí druhé světové války (Android)

Moc rád vzpomínám na dobu, kdy každý hrál na počítači Call of Duty 2. Dle mého názoru se jednalo o nejlepší díl této série vůbec. Hru bylo možné hrát i online a to byla teprv síla. Mobilní telefony dnes zvládnou i náročnější hry a v Obchodu Play jsem našel hru World War Heroes. Ta se již zmiňovanému Call of Duty dost podobá.

 

Hru jsem tedy musel zkusit a grafika se dost podobá již zmiňovanému Call of Duty. Jedná se o onlinovou FPS hru a zabíjíte reálné hráče. K dispozici jsou různé zbraně, které si postupně vylepšujete a nakupujete nové. Nechybí ani různé granáty či RPG. Nechybí ani povedené mapy, které se budou líbit všem fanouškům podobných her. Ve hře je možné vzít tank a zničit všechny protivníky kolem.

Hra nesmí chybět v žádném mobilu fanouška staršího Call of Duty. Zvuky jsou také dost povedení a hra mi fungovalo naprosto bez problémů i po několikahodinovém hraní. Testoval jsem ji na mobilu HTC U Ultra s Androidem 7.0 a Xiaomi Mi5 s čistým Androidem 7.1.2. Hru najdete ve svém Obchodu Play zdarma.

2 komentář

  1. můžu se zeptat zda-li by jste mohli vyjmenovat všechny vlajky co jsou v této hře, abych nebyl za blbce ?

    1. Tuto hru již bohužel nehraji, takže nemohu poradit. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*