Withings ScanWatch 2 a ScanWatch Light jsou nové hybridní hodinky

Francouzská společnost Withings se specializuje na chytré produkty zaměřené na zdraví. Můžete jej znát díky chytrým váhám, hybridním hodinkám a dalším produktům. Vloni výrobce i k nám na trh přinesl hybridní hodinky ScanWatch, které zaujmout především designem, ale i zdravotními funkcemi. Withings tentokrát představuje nové modely hodinek ScanWatch 2 a ScanWatch Light.

Obě představené modely jsou opět hybridní, což znamená, že mají běžný ciferník s ručičkami, ale jsou vybaveny potřebnými senzory. Umí monitorovat běžné kroky, ušlou vzdálenost, spánek, ale i srdeční tep, EKG a okysličení krve (SpO2). K dispozici jsou i různé režimy pro cyklistiku, běh, různé tance, lyžování a další.

Vybrat si můžete i mezi velikostmi hodinek. ScanWatch 2 budou k dispozici ve 42 mm a 38 mm verzi. ScanWatch Lite budou k dispozici jen v menší 37 mm verzi.

Zatím není jasné, kdy, za kolik a v jakých variantách budou hodinky dostupné na našem trhu. Nabídnou však možnost si vybrat z více barevných variant, řemínků a řemínky je možné libovolně měnit. Oba modely lákají na 30denní výdrž na jedno nabití a malý OLED displej.

Česká cena oznámena prozatím nebyla, ale na stránkách výrobce uvádí cenu €349,95 za ScanWatch 2. Menší hodinky budou stát €249,95. Česká cena se může lišit.

Zdroje: Withings

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*