Vyhledávač torrent magnetů najdete i v Telegramu

Telegram je oblíbení díky své svobodě. Umožňuje používání různých klientů, svobodu projevu ve veřejných kanálech a stává se z něj sociální síť. Používat v něm lze i řadu užitečných botů, díky kterým získáte potřebné soubory nebo informace. Některé země mohou ocenit možnost stažení TOR Browseru skrze Telegram a obejít tak státní cenzuru internetu. Víte o tom, že v Telegramu lze snadno vyhledávat i torrentové soubory?

Nejdříve důležité upozornění

Důrazně upozorňuji, že tento článek slouží pouze informativně. Nikoho nenabádá ke stahování autorsky chráněného obsahu. I v krátké ukázce je stahována distribuce systému Linux, která je volně šiřitelná.

Jak tedy vyhledávat torrentové magnety v Telegramu?

Botů pro snadné vyhledávání torrentových magnetů je k dispozici více. Nejvíce se však asi povedl Torrent Search Bot. Je přehledný, svižný a umí najít magnety na soubory ve službách: 1337x, The Pirate Bay, Nyaa.si, YTS, Torlock, Torrent Galaxy, Kick Ass, Bit Search, Glods, magnetDL, Lime Torrent, Torrent Funk, Torrent Project, Libgen a Your BitTorent.

Torrent Search Bot najde obsahu opravdu dost, ihned máte k dispozici jeho název, velikost, informace o seedech a kliknutím na „Size:/getLink_xxxx“ získáte odkaz na magnet. V případě počítače na něj stačí jednou kliknout a zkopíruje se. V případě mobilu nebo tabletu na odkaze dlouze podržte prst, čímž se zkopíruje. Odkaz na magnet pak jen stačí vložit do nějakého klienta. Pro počítače doporučuji sáhnout po qBittorent a v případě mobilu pak LibreTorrent. Oba klienti jsou zcela bez reklam a sledujících prvků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*