VPN Pro můžete mít na Androidu doživotně za pouhý dolar

VPN služby jsou ve světě stále populárnější. Není se moc čemu divit, protože takřka všechny společnosti o vás shromažďují různé informace. Dobrým příkladem jsou mobilní operátoři a poskytovatelé internetového připojení, kteří do svých statistik třeba zahrnují to, co jejich zákazníci navštěvují za webové stránky. Tyto statistiky jsou však údajně anonymní. To však neznamená, že své soukromí není třeba chránit.

Myslím si, že v roce 2022 je služba VPN pro zachování soukromí povinnost. V žádném případě však nedoporučuji používat bezplatné VPN služby. Je třeba si uvědomit, že provoz serverů VPN něco stojí a je dost podezřelé, když je služba zcela zdarma…

Jakou službu si ale pořídit? Pokud potřebujete chránit jen svůj Androidí mobil nebo tablet, tak aktuálně můžete vyzkoušet mobilní aplikaci VPN Pro od vývojáře Appntox doživotně za pouhý jeden dolar. Mobilní aplikace vypadá moderně, snadno se ovládá a skutečně funguje. Nabízí také poměrně dost serverů, a to i Ruský server. Ten se třeba hodí v této době na DDoS útoky na Ruské weby a služby (odkaz).

Je ale VPN Pro opravdu bezpečnou službou? To je velká otázka, na kterou asi nemohu odpovědět. Vývojář podle Obchodu Play pochází z Pakistánu a slibuje, že nebude uchovávat žádné logy a po zaplacení budete mít neomezenou rychlost připojení. Je ale opět dobré se zamyslet nad tím, že se jedná o extrémně levnou službu, takže bych ji až tak moc nedůvěřoval. Na DDoS útoky na Ruské služby však postačí.

Stáhnout VPN Pro z Obchodu Play

Skenuj pro stažení VPN Pro

 

Není SurfShark VPN lepší řešení?

Osobně roky používám službu SurfShark VPN, která funguje jak na Androidu, tak i iOS/iPadOS nebo Macu. Používat ji můžete tedy úplně všude. Navíc nabízí blokování všech reklam, neuchovává logy, lze ji provozovat na neomezeno zařízení, má více serverů a vzhledem k tomu, co nabízí není ani drahá. Pořídit ji můžete v různých slevách na dva roky.

Zdroje: Obchod Play

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*