Threema umožňuje anonymní zakoupení licence v hotovosti

Mobilní aplikace Threema je aktuálně pravděpodobně nejbezpečnější službou pro komunikaci. Jako jedna z mála poskytuje skutečné end-to-end šifrování bez ukládání konverzací na servery a lze ji založit zcela anonymně bez zadávání tel. čísla, e-mailu či jména. Neumí jen psaní, ale i kvalitní hovory, videohovory a posílání souborů. Jak je to ale s platbou?

Threema před nějakou dobou přišla s vylepšenou verzí aplikace Threema Libre. Vypadá i funkce stejně, ale je zcela odstřižena od Googlu a Applu. Nenachází se v obchodech žádného giganta a platba za licenci zůstává celá službě, tedy až na daně. Velkou výhodou je fakt, že neobsahuje ani kousek zdrojového kódů Googlu nebo Applu a všechna oznámení fungují na vlastním řešení Threema Push.

Za licenci k aplikaci Threema nebo Threema Libre pro Android můžete zaplatit přímo v oficiálním e-shopu služby. Tam doposud bylo možné službu uhradit platební kartou nebo Bitcoiny. I po zakoupení nebylo možné licenci s vaším Threema ID spojit, protože ID si můžete generovat nové, jak budete chtít. Pokud ale chcete za službu zaplatit hotově, tak nově máte tu možnost.

Jak nákup hotově probíhá? Týká se to jen licence pro platformu Android a využít ji můžete pro aplikaci Threema nebo Threema Libre. V shop.threema.ch/en/buy/ jen vyberete možnost „Pay Anonymously With Cash“, vyberete počet licencí a odsouhlasíte měnu i podmínky služby. Vygenerováno vám bude číslo objednávky i adresa licence. K dispozici budete mít i adresu, na kterou bankovky v obálce zašlete.

Zdroje: Threema

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*