Threema chce zvýšit povědomí o ochraně údajů novým merchem

Mobilní aplikaci Threema v článcích na tomto webu zmiňuji poměrně dost často. To proto, že je to aktuálně asi nejbezpečnější mobilní aplikace pro komunikaci. Můžete ji totiž používat zcela anonymně bez zadávání čísla nebo e-mailu, má end-to-end šifrování, komunikaci neukládá nikam na server a funguje výborně. Více informací o aplikaci Threema najdete třeba na samostatném webu: ThreemaApp.cz. 😉

Žádná služba není ve skutečnosti zdarma a za „bezplatné“ aplikace pro komunikaci ve skutečnosti platíte svými daty. Threema zdarma není a stačí si ji za pár korun koupit jednorázovou částkou. Další podpora služby je čistě dobrovolná a na webu můžete nakupovat počet licencí dle vašeho uvážení a provoz služby můžete podpořit i zakoupením oficiálního merche.

28. 1. 2023 byl Den ochrany osobních údajů, což je mezinárodní akce jejíž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o ochraně osobních údajů na internetu. Toho se chopila i Threema a vydala nový merch, který má za cíl zvýšit povědomí o ochraně osobních údajů a soukromí na internetu. V nabídce oficiálního e-shopu najdete trika, mikiny, hrnky, tašky i samolepky.

Oficiální e-shop Threemy zasílá zboží do Česka i Slovenska a dodání je rychlé. Rovnou při objednávce je zaplacena daň, takže nebudete mít žádné problémy s celnicí. Je jen škoda, že e-shop je v němčině, ale s překladem vám může pomoci kvalitní překladač DeepL a s převodem měn pak česká služba PrevodMen.cz.

Screenshot e-shopu threema.myspreadshop.ch

Zdroje: Threema blog

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*