Threema konečně umí automatické promazávání zpráv

Mobilní aplikace Threema je pravděpodobně nejbezpečnější službou pro komunikaci. Má skutečné end-to-end šifrování, konverzace nejsou uchovávány na serverech a je možné ji používat zcela anonymně. Umí nejen běžné psaní, ale i hovory, videohovory, odesílání souborů a další běžné oblíbené funkce. Jedna funkce však stále chyběla, a to automatické mazání zpráv z interního úložiště mobilu nebo tabletu.

Všechny Android verze aplikace Threema dostávají novou aktualizaci Threema v5.2. Ta přináší velice příjemná vylepšení. Jednou z nich je konečně automatické odstraňování zpráv z úložiště mobilu. Doposud bylo možné zprávy odstraňovat manuálně, ale to se mění a můžete si vybrat promazávání konverzací např. jednou za měsíc. Zprávy nebudou mazány celé, ale jen ty např. měsíc staré.

Aktualizace přinesla další příjemnou novinku, a to označování zpráv hvězdičkami. Každému se jistě stalo, že nějaká zpráva v obsáhlé konverzaci byla užitečná a její dohledání třeba druhý den bylo takřka nemožné. Threema sice má vyhledávač slov, ale nyní si takové zprávy v konverzacích můžete označit hvězdičkami a rychle je najít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*