THREEDAYZ: ORC HUNTERS – chystané lokace a postavy hry

V některých starších článcích jsem informoval o tom, že již vzniká hra THREEDAYZ: ORC HUNTERS. Ta se bude odehrávat v bojích na Ukrajině, která se bohužel stále musí bránit a bojovat o svou svobodu. Již samotný název hry naráží na to, že Ukrajina měla být dle některých dobita do tří dnů, ale to se naštěstí nestalo.

Vývojáři na své sociální sítě dávají vědět o svých pokrocích. Publikováno bylo nové krátké video ukazující lokaci ukrajinského Bachmutu. K dispozici jsou i další videa a screenshoty ukazující další lokace, pohyby hráče, podobu postav a řízení vozidel s technikou. Už teď tedy víme, že děj bude zasazen do reálných lokací napadené Ukrajiny. Dokonce i různé mise budou údajně inspirovány skutečnými událostmi a chybět nebude ani Hadí ostrov, potopený křižník Moskva a továrna Azovstal. Hra potěší i milovníky multiplayerových her.

Dostupnost hry a podpora vývoje?

Vývoj hry THREEDAYZ: ORC HUNTERS je kvůli aktuální situaci na Ukrajině složitější. Pokud se na hru těšíte, je dobré se zamyslet, zda by vývoj nebylo možné nějakým tím drobáskem podpořit. Můžete tak učinit na Patreonu vývojářů. 😉

Oficiálně nebylo prozatím oznámeno datum vydání hry. Na webových stránkách si však můžete všimnout, že hra bude údajně brzy k dispozici na platformě Steam.

Zdroje: Instagram, Telegram, Cybernation.team

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*