The walking zombie – Střílečka v grafice Minecraftu (Android)

Čeští vývojáři z Alda Games mají povedenou mobilní hru The Walking Zombie: Dead City. Jedná se o zombie hru, která má velmi zajímavé prostředí a je to tím, že grafika je velmi podobná populárnímu Minecraftu. Jak již název napovídá, tak se pochopitelně jedná o zombie hru.

Je velká škoda, že se nejedná o akci ve stylu Unkilled, která nabízí možnost pohybu. V této hře stojíte na místě a zabíjíte zombie či jiné protivníky kolem sebe. To ale neznamená, že se jedná o nudnou hru. Nejdříve jsem si myslel, že se bude jednat o nudnou hru pro malé děti, ale sám jsem ji hrál rád a líbí se mi. Časem postupujete do levelů, které jsou stále těžší a ničíte zombíky po vlnách. Povedený je také nákup zbraní, které pochopitelně vylepšujete za získané zlaťáky.

 

Hru jsem testoval na mobilu HTC U Ultra a musím říci, že se vývojářům moc povedla a stojí alespoň za vyzkoušení. Vše funguje plynule, grafika je moc povedené (ehm a to Minecraft nesnáším) a ovládání celé hry včetně vylepšování zbraní je velmi příjemné. Hra je dostupná ke stažení zdarma pro Android. Jelikož se jedná o hru zdarma, tak pochopitelně obsahuje reklamy. Po každém dokončení levelu se zobrazí video s reklamou a to je celkem dost nepříjemné … Kdyby to bylo občas, tak to pochopím, ale reklamy jsou opravdu moc časté.

1 komentář

  1. Ahoj. Jestli nechcete reklamy, vypněte si wi-fi nebo mobilní data. Pokud se ještě nějaké budou objevovat, napište mi prosím zprávu. Děkuji. S pozdravem, Ondra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*