The Walking Zombie 2 je česká zombie střílečka pro Android, iOS a PC

Na mobilní telefony se čas od času dostane i nějaká kvalitní hra, i když jich zrovna moc bohužel není. Zahrát si můžete plnohodnotný Fortnite, PUBG a před lety bylo populární hrát akční zombie hry od brněnského studia MADFINGER Games. Dnes si můžete zahrát třeba plnohodnotnou hru The Walking Zombie 2 na mobilech s Androidem, iOS a PC. Potěší, že i tato zombie střílečka pochází od českých vývojářů z brněnského studia Alda Games.

Ve hře The Walking Zombie 2 se narodíte do doby zombie apokalypsy, kde v dospělosti musíte začít plnit různé povinnosti. Jedná se o kvalitní FPS hru s příběhem v češtině. S postavami komunikujete, plníte všelijaké mise, různými zbraněmi likvidujete přítomné zombie, vylepšujete své dovednosti a nakupujete nové zbraně.

Je pravdou, že na první pohled nemusí hra na screenshotech v elektronických obchodech s hrami působit zrovna vábně. Grafika je neobvyklá, přesto zajímavá a hra je ve skutečnosti hodně chytlavá. Vlastně jsem ji začal mít rád a příjemné je i ovládání na dotykovém displeji. V defaultním nastavení je střílení na dotykovém displeji jednoduché a střelba probíhá automaticky, ale v nastavení je možné si ovládání upravit a střílet manuálně.

 

Je hra opravdu zdarma?

Myslím si, že obchodní model v případě této hry se vývojářům z Alda Games povedl. Hra je totiž hratelná zcela zdarma, ale občas musíte počítat se zobrazením reklamy. Ta se objeví většinou po ukončení mise a nijak nezasahuje do hratelnosti.

Jestli nechcete reklamy vidět, můžete vývojáře hry dobrovolně podpořit jednorázovou částkou 120 Kč s DPH. Částka je skutečně jednorázová a odstraní reklamy ve hře. Dobrovolné sledování reklam za účelem získání herního bonusu však ponecháno bude, takže můžete mrknout na nějakou reklamu a získat např. více granátů nebo herní měny.

 

Kde je možné si hru stáhnout?

Hra je dostupná zcela zdarma pro mobily a tablety se systém Android a iOS i pro počítače s Windows 7 a novějším. V případě počítače si hru zahrajete i na dnešní dobu na nevýkonném počítači s procesorem Intel i3 a postačí 2 GB volného místa na pevném disku. Odstranění reklam je na všech platformách dobrovolné za jednorázovou částku.

1 komentář

  1. Hrál jsem asi tak 5-6 hodin. A došel jsem asi na level 13.
    A pak už mě to nějak přestalo bavit..
    Jinak hra je moc dlouho a ta mapa taky vypadá na dloooouho. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*