Tesco Mobile do nabídky dočasně vrací SIM karty s 2x více kreditu po každém nabití

Na našem trhu stále působí virtuální operátoři, o kterých však není tolik slyšet. Většina lidí v dnešní době neřeší hovory nebo SMS, ale mobilní data, kterých v nabídkách všech virtuálních operátorů zrovna moc není. Méně náročný uživatel však může být s nabídnou spokojený a vše je navíc bez smluv, takže v případě potřeby můžete SIM kartu vyhodit a nic dále není třeba řešit.

Nabídka SIM karet na e-shopu TescoMobile.cz

Jedním z virtuálních operátorů je Tesco Mobile, který již také nabízí datové balíčky, ale objem dat stále není zrovna moc vysoký. Na stránkách operátora si lze všimnout nejvyššího balíčku s 15 GB dat. Takový objem dat bych já vyčerpal během pár hodin, ale méně náročný uživatel sledující sociální sítě být spokojený může. Tesco však míří především na velice levné volání a kdysi byl znám tím, že nabízel SIM karty s dvounásobným kreditem. Pokud si tedy nabijete např. 300 Kč, dostanete dalších 300 Kč jako bonusový kredit zdarma. Jednalo se o velice příjemnou nabídku a operátor se tak od konkurence odlišoval.

Pokud stále patříte mezi méně náročné uživatele, co si vystačí s předplacenou SIM kartou, tak právě teď můžete znovu získat SIM kartu s dvounásobným kreditem po každém nabití. Tesco Mobile do nabídky totiž znovu zařadil limitovanou edici SIM s touto nabídnou a objednat si ji můžete jen do konce tohoto roku. Sympatická je navíc cena 99 Kč za jednu SIM kartu se 150 Kč kreditem. Do ceny bude následně započítáno poštovné. V případě uhrazení kartou předem bude poštovné stát 29 Kč, zatímco na dobírku 99 Kč. Předpokládám, že SIM karta bude doručována Českou poštou a je velká škoda, že si zákazník nemůže vybrat mezi více kurýrními službami sám.

Finální cena limitované SIM karty Tesco Mobile s 2x více kreditem

Zdroje: Tesco Mobile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*