TCL ukazuje nové koncepty flexibilních displejů

Společnost TCL před časem jako první na světě ukázala ohebný displej tabletu, který bylo možné složit natřikrát. Společnost nyní ukazuje další zajímavý koncept vysouvacího displeje. TCL Communication ve spolupráci se svou sesterskou společností TCL-CSOT údajně již navrhla více než 30 různých designů zařízení s flexibilním displejem. 

„TCL těmito novými koncepty jasně ukazuje, že při vývoji flexibilních a skládacích zobrazovacích technologií stále existuje prostor pro nové nápady. Snažíme se uvažovat mimo zažité vzorce a dívat se na věc jinýma očima, než bylo dosud obvyklé,“ říká Shane Lee, generální manažer Global Product Center společnosti TCL Communication. 

Nový koncept mobilu s vysouvacím displejem má tloušťku pouhých 9 mm. Využívá rolovací AMOLED displej s interními motorky k rozšíření displeje z velikosti 6,75 palců na velikost 7,8 palců pouhým stiskem tlačítka. Výsledkem je nové zařízení, které dokáže v uživatelském rozhraní rozdělit obrazovku a umožní práci na více úlohách najednou.

 

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*