Taylor Swift bude mít vlastní sociální síť pro fanoušky (Android, iOS)

Že je tu sociálních sítích už dost? Taylor Swift si to pravděpodobně nemyslí a proto bude mít vlastní sociální síť s názvem The Swift Life. Ta míří především na fanoušky, kteří si podle fanouškovských profilů na Instagramu říkají „Swifties“.  Zpěvačka nedávno na sebe upozornila i tím, že smazala veškerý obsah na všech svých sociálních sítích.

Za sociální sítí The Swift Life bude stát známé vývojářské studio Glu Mobile, které již v minulosti pro celebrity přichystalo vlastní aplikace. Podle vývojářů a zpěvačky bude na sociální síti možné komunikovat se samotnou zpěvačkou, která bude obsah od fanoušků komentoval či likovat.  Podle videa z YouTube níže si lze všimnout, že na sociální síti budou uživatelé moci poslouchat písničky a získávat různé stickers (samolepky), které ponesou název „Taymojis„.

 

Dle mého názoru se jedná o hloupý pokus, který se nikdy nebude rovnat Instagramu či Tumblru, které vlastně „kopíruje“. Bude se jednat jen a pouze o aplikaci pro fanoušky Taylor Swift, kterých je i tak určitě dost. Aplikace se brzy dostane pro mobily s operačním systémem Android i iOS.

 

Zdroje: Twitter, WisdomSave, DigitalSpy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*