Tak vypadá Harry Potter edice mobilu i sluchátek od Xiaomi

I mobilní telefony existují ve speciálních edicích. Xiaomi občas také nějakou takovou představí, ale bohužel oficiálně se na náš trh nedostávají. Fanoušky Harryho Pottera by mohla potěšit edice mobilu Redmi Note 12 Turbo Harry Potter Special Edition od Xiaomi. Ta má přizpůsobený design mobilu, softwarové funkce i prodejní balení.

Vím o tom, že i čtenáři tohoto webu si občas objednávají mobily ze zahraničí. Osobně to nedoporučuji, protože takový mobil nemusí mít 100 % jistotu funkčnosti všech mobilních sítích na našem trhu, systém mlže obsahovat různé čínské aplikace, nebudete mít dvouletou záruku, bude nutné řešit celní řízení a doplatit další náklady. Pokud ale máte zájem o limitované edice mobilů, musíte se obrátit právě na zahraniční e-shopu, a to především na ty z Číny.

Harry Potter edice mobilu Redmi Note 12 Turbo Harry Potter Special Edition vypadá ale moc pěkně a prodává se za $699. To je dle aktuálního kurzu přibližně 16 151 Kč. Dost pravděpodobně budete muset ale uhradit ještě další náklady za dopravu a v celním řízení vypočítanou daň. Opomíjena je ale verze bezdrátových sluchátek Redmi Buds 4 Harry Potter Edition za $99,99, což je přibližně 2 310 Kč + další náklady.

Zdroje: Giztop 1/2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*