Tak vypadá Dead Space Remake (2023) v cloudu Boosteroid

Pamatujete ještě na hororovou hru Dead Space z roku 2008 a druhý díl z roku 2011? Je to jedna z mála survival hororových her, která se skutečně povedla, a to díky své ponuré atmosféře, příběhem i hudebním doprovodem. Vlastně to byla doba, kdy herní studio Electronic Arts (EA) vydávalo opravdu kvalitní hry. V loňském roce vyšel remake Dead Space. Slibuje starou dobrou hororovku, ale v moderním kabátě.

Původní Dead Space je opravdu starou hrou a mladším generacím hráčů může vadit staré grafické zpracování. Dead Space si tak může získat nové fanoušky, ale i původní fanoušci oceňují, že si celou hru mohou po letech znovu vychutnat, a to ve zmodernizované grafice. To s sebou nese ale i vyšší požadavky na hardware… Naštěstí tu máme cloudové služby a hru si lze zahrát s maximálním grafickým nastavením i na slabším pracovním notebooku, tabletu nebo mobilu.

V době psaní tohoto článku probíhala i 60 % slevová akce na Dead Space remake. Ta končí již 12. února 2024 a z původních 59,99 € si hru můžete pořídit za 23,99 €. Vyzkoušel jsem ji v cloudové službě Boosteroid. Tam se hraje a vypadá fantisticky. Nová grafika hře opravdu sluší a je vlastně taková ještě strašidelnější. Nechybí ji ani staré známé lekačky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*