S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl má datum vydání!

Fanoušci legendární herní série S.T.A.L.K.E.R. nedočkavě očekávají nový díl. Ten měl již dávno vyjít, ale došlo k odkladu. Ukrajinské studio GSC Game World se totiž muselo potýkat se vzniklými problémy spojené s probíhající válkou na Ukrajině. I když byla práce na hře velmi obtížná, vývojáři neustále pracují a bylo možné vidět různé teasery. Z těch můžeme vidět lokalitu, grafiku, zbraně a postavy.

Hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl je již nějakou dobu v předprodeji a užít si ji budou moci hráči na PC a Xboxu X/S. Později hra možná bude vycházet i pro herní konzole Sony Playstation. Na vašech platformách hra nabídne již od vývojářů také překlad do češtiny. Dokonce už i webová stránka Stalker2.com je přeložena do češtiny. Je jen na vás, jak si hru pořídíte a sběratele jistě potěší fyzická verze hry. K dispozici bude i v digitálních službách: Steam, EPIC Games Store, GOG a Microsoft Store.

Na vydání hry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl čekáme už opravdu dlouho. Už v loňském roce ale bylo jasné, že se hry dočkáme během roku 2024. Vývojáři o sobě dávají znovu vědět a v tiskové zprávě bylo oznámeno datum vydání finální verze hry, a to proběhne dne 5. září 2024.

Zdroje: TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*