Bezdrátová sluchátka hrají potichu i na maximální hlasitost? Zde je řešení!

Máte se svými sluchátky ten problém, že hrají potichu i na maximální hlasitost? Problém nemusí být jen na straně sluchátek, ale také v samotném mobilu. Třeba u některých modelů Xiaomi je běžné, že i na maximální hlasitost hrají jakákoliv sluchátka tišeji.

Jak tento problém vyřešit? Nejdříve zkontrolujte, zda máte bezdrátová sluchátka plně nabitá a že máte v systému mobilu/tabletu skutečně nastavenou maximální hlasitost. Své zařízení můžete také zkusit restartovat. Pokud problém přetrvává, je zapotřebí stáhnout aplikaci Super Volume Booster. V aplikaci jednoduše navýšíte hlasitost dle potřeby.

Odkaz na aplikaci do Obchodu Play

Skenuj pro stažení aplikace

Aplikace byla testována na mobilu Xiaomi 11T se sluchátky Xiaomi Redmi Buds 3 Pro. Funguje jak s klasickým přehrávačem, tak i YouTube, YouTube Music, Spotify či Apple Music.

Upozornění

Je nutné také DŮRAZNĚ UPOZONIT, že navyšovat hlasitost je třeba s rozumem. Nadměrným navýšením hlasitosti si můžete poškodit sluch nebo vás mohou bolet uši.

Aby vše správně fungovalo

Aby aplikace Super Volume Booster fungovala správně, je zapotřebí povolit její automatické spouštění i běh na pozadí. Vypněte tedy u ní veškeré úsporné režimy. U Xiaomi mobilů se můžete řídit postupem v tomto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*