Sennheiser začíná prodávat sluchátka Momentum 3 a PXC 550 II

Německý výrobce Sennheiser před nějakou dobou představil dvojici zajímavých bezdrátových sluchátek. Jedná se o prémiová sluchátka, takže oběma modelům nechybí výborné funkce potlačení okolního hluku, kodeky pro bezztrátový poslech skrze Bluetooth a výborné zpracování.

 

 

Momentum Wireless 3

Sluchátka Momentum Wireless 3 pak zaujmou na první pohled svým zpracováním a výrobce nasadil i hodnotnější materiály. Disponují i novějším Bluetooth 5 a integrovaná byla také funkce Tile, která slouží k dohledání sluchátek. Pro rychlou synchronizaci pak může posloužit i NFC. Sluchátkům nechybí kodeky AAC a aptX, aby nebyl zvuk ztrátový a potlačení okolního hluku. O perfektní synchronizaci zvuku a obrazu pak slouží aptX LL.

  • Stanovená cena: 9 990 Kč s DPH

 

PXC 550-II

Pamatujete na cestovní sluchátka PXC 550? Výrobci si letos přichystal jejich nástupce, který se po designové stránce nijak neliší a opět se snaží nabídnout pohodlný poslech při cestování. Konstrukce je tedy stále hezky skladná, nabízí ovládací gesta a výrobce údajně vylepšil systém potlačení okolního hluku, což při cestování hromadnou dopravou, ale i letadlem jistě oceníte. Zvuk je díky kodekům AAC a aptX v bezztrátové CD kvalitě.

  • Stanovená cena: 9 090 Kč s DPH

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*