Return to Castle Wolfenstein si zahrajete i v dnešní době na Windows 11

Pamatujete na Return to Castle Wolfenstein? Jedná se o legendární díl slavné herní série Wolfenstein. Hra se odehrává v době 2. světové války, takže pochopitelně zabíjíte nacisty, ale objevujete také tajné projekty nacistů, mezi kterými nechybí různá monstra. Ve hře si tedy užijete akci, ale i příběh.

Chcete si na tuto legendární hru zavzpomínat? Klidně můžete a celý příběh si užijete i v češtině. Zajímal jsem se o to, zda bude problém hru spustit i na dnešním hardwaru. V mém případě jsem hru bez problémů spustil, a to i na novém operačním systému Windows 11.

V době psaní recenze byla hra nejlevněji dostupná na známém e-shopu XZone, kde byla hra dostupná v digitální verzi za 57 Kč. E-shop vám jednoduše pošle Steam kód, který ve Steamu aktivujete. Zakoupit si ji však můžete i přímo na Steamu za 4,99€.

Chvilku bylo problém najít funkční češtinu, která by fungovala i ve Windows 11, ale nakonec se mi ji podařilo sehnat. Češtinu stáhněte, nainstalujte, napište cestu ke hře např.: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Return to Castle Wolfenstein a češtinu nainstalujte. Poté hru spusťte užijte si ji v češtině.

 

Odkazy na češtinu?

Odkaz nefunguje? Dejte mi vědět do komentářů.

https://drive.proton.me/urls/C0JQG2E3SC#8qkheD9mVHTS

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*