Resident Evil 8/7/3/2 pro Nintendo Switch mají hratelná dema a české ceny

Fanoušci hororové herní série Resident Evil si budou moci tyto hry vzít kamkoliv na cesty. Již delší dobu je možné si na herní konzole Nintendo Switch zakoupit některé díly této oblíbené série, ale již brzy bude možné si zahrát i nejnovější díl a oblíbené remaky.

 

Zkusit si můžete dema!

Vývojářům musím pochválit, že jako jedni z mála nabízí hratelná dema. Ta je možné hrát sice jen krátce, ale vyzkoušet si můžete herní prvky a ovládání. Je jasné, že malé konzole Nintendo Switch nemají šanci tyto hry po hardwarové stránce zvládnout, proto je hraní kompletně odkázáno na cloud. Díky tomu máte na slušnějším internetovém připojení lepší grafické detaily a můžete si užít i náročné hry. Před zakoupením si tedy můžete otestovat, jak cloudové hraní zvládá vaše internetové připojení.

V době psaní tohoto článku si majitelé všech herních konzolí Nintendo Switch mohou bezplatně stáhnout a vyzkoušet dema. Dostupná jsou dema her: Resident Evil 8, Resident Evil 3 a Resident Evil 2. Sedmý díl prozatím v internetovém obchodě s hrami dostupný na našem trhu není a nelze si vyzkoušet demo. Demo by však mělo být dle vývojářů dostupné 2. prosince 2022.

 

České ceny her

Cloudové hraní má velkou výhodu v tom, že hry zvládají právě i méně výkonná zařízení, jako jsou konzole od Nintenda. Bohužel však jsou hry dostupné pouze v digitální podobě na Nintendo eShop. Pokud tedy milujete sbírání krabiček od her, tak máte tedy alespoň prozatím smůlu a žádná krabicová verze nebyla oznámena…

  • Resident Evil 8 Village Cloud – 1 049 Kč s DPH
  • Resident Evil 7 Biohazard Cloud – cena zatím nedostupná
  • Resident Evil 3 (Remake) – 799 Kč s DPH
  • Resident Evil 2 (Remake) – 1 049 Kč s DPH

 

Screenshoty z demo verzí:

Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3

Zdroje: Nintendo eShop, ResidentEvil.com

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*