Jak funguje klonování systému na mobilu Realme?

Na test jsem obdržel zajímavý mobil Realme 8 Pro, který v době psaní tohoto článku v sobě měl operační systém Android 11. Ten je však upraven nadstavbou Realme UI 2.0, ta nabízí skvělé funkce a jednou z nich je třeba právě klonování systému. V tomto článku se tedy podíváme na to, jak tato funkce funguje a k čemu je vlastně dobrá.

 

Jak funkce funguje?

Klonování systému vlastně funguje tak, že v mobilu máte vlastně dva uživatelské účty. Na těch máte odlišné přihlašovací PINy a můžete mít i odlišné otisky prstů. Na každém účtu (naklonovaném systému) můžete mít odlišné aplikace, odlišný účet Google a vlastně to funguje tak, jako kdybyste měli dva mobilní telefony.

Funkci najdete v: Nastavení telefonu/Soukromí/Klonování systému, kde si můžete vše snadno nastavit a případně se mezi oběma svými účty (naklonovanými systému) přepínat dle libosti.

K čemu je to vlastně dobré?

Jistě si kladete otázku, k čemu je tato funkce dobrá. Mnoho lidí ji asi nevyužijete, ale najdou se jistě i tací, co chtějí půjčit svůj mobil drahé polovičce bez toho, aby mu lezla do účtů či fotek. Hodit se to může také v tom případě, že druhý naklonovaný systém vytvoříte dítěti, aby na hlavním systému nezpůsobilo nějaké škody.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*