Realme konečně představilo mobily Realme 9 Pro a Realme 9 Pro+. Umí měnit barvy zad!

Společnost Realme dnes oficiálně představila očekávané modely Realme 9 Pro Series. Jedná se o výkonné vlajkové modely pro letošní rok. Oba modely Realme 9 Pro a Realme 9 Pro+ zaujmou především svým designem.

V čem je design vlastně unikátní? Novinkou u obou telefonů je technologie Light Shift Design, díky které na světle mění zadní kryt barvu, jak můžete vidět v samostatném článku. Oba mobily mají také stereo reproduktory s Dolby Atmos a rychlé nabíjení o výkonu 60W. Do poloviční kapacity se nabije za přibližně 15 minut.

Řada Realme 9 Pro je také údajně jedna z prvních, která přináší procesor MediaTek Dimensity 920 s podporou sítí páté generace (5G). Mobil má také Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Přímo v displeji se nachází také zabudovaná čtečka otisků prstů.

Realme 9 Pro+ je pak vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 695 5G a díky dynamické rozšíření paměti RAM lze mít až 13 GB RAM. Mobil dále zaujme hlavním 64 Mpx fotoaparátem, 3,5 mm jack konektorem pro připojení sluchátek a novou androidí nadstavbou Realme UI 3.0, která je postavena nad Androidem 12.

Cena a dostupnost:

Akční cena realme 9 Pro+ s úložnou variantou 8GB + 128GB je 8 999 Kč, koncová cenovka bude 10 499 Kč. realme 9 Pro s úložnou variantou 8GB + 128GB pořídíte v akci za 6 999 Kč, standartní cena pak bude 7 999 Kč.

Zdroje: TZ

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*