PussyWalk 2 – Nový díl hry s prezidentem Zemanem (PC, Android)

Online hra s našim prezidentem Milošem Zemanem jménem PussyWalk je velmi populární. Článek o této hře byl na infoek.cz dokonce několik měsíců nejnavštěvovanějším článkem. Vývojáři přichází s novou online hrou, kerá nese název PussyWalk 2: Cesta k urně. Lze si ji zahrát i na mobilu!

 

Ve hře hrajete za Zemana vrávorajícího se k volební urně se svým Čtveráčkem. Hra skvěle navazuje na populární první díl a Zeman v druhém díle zestárl. Celý projekt je český a pracuje na něm tým nezávislých vývojářů a nadšenců již několik měsíců. Hra bude podle slov týmu nadále vylepšována. Pochopitelně nechybí ani hlášky Zemana z médií, které celé vrávorání doprovází. Hra se vývojářům skutečně povedla a můžete si ji bezplatně zahrát ve svém internetovém prohlížeči na PC.

Další novinkou je možnost zahrát si i na mobilních telefonech. V Obchodu Play (odkaz ke stažení) hru naleznete zdarma ke stažení pro mobily se systémem Android. Hraní PussyWalk 2 na mobilech je dle mého názoru lepší, než na PC.

PussyWalk 2 na mobilu

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

4 komentář

 1. Díky – velmi povedené…!!!
  Kde se dají sehnat ty REMIXI jeho výroků???
  Když ne ke stažení, tak aspoň k poslechu…
  Díky

 2. Větší kokotinu jsem neviděl, ovládaní je přehnaně citlivé a je to nehratelná kundovina. Asi to vymyslela nějaká KUNDA 😀 😀 😀

 3. Skvělé a bezkonkurenční!

 4. Volič Zemana

  Jsem fanoušek této hry, hrál jsem oba dva díly. A jeden z důvodů proč jsem volil Zemana je i to že chci i třetí díl této série. Doufám že vývojáři mě nezklamou. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*