ProtonVPN – Povedená VPN služba pro všechny platformy

Švýcarská služba Protonmail je dle mého názoru nejlepší bezplatnou e-mailovou službou vůbec. Nabízí totiž anonymitu a bezpečnostní funkce, aby byla e-mailová schránka opravdu bezpečná. Proto je třeba v Rusku a dalších státech ze strany operátorů (vlády) blokována. Autoři této službu už nějakou dobu nabízí také službu ProtonVPN, která zajišťuje krytí IP adresy a zabezpečení připojení. 

Služba ProtonVPN opět slibuje bezpečnost a zaručenou anonymitu na internetu. Ukládány údajně nejsou žádné logy, takže žádnou IP adresu není možné spojit s reálným uživatelem. 

Ocenit můžete také výbornou funkci, kdy je možné se připojit skrze dvě země najednou. Osobně využívám krytí IP adresy skrze Švýcarsko a následně připojení na Česko. Přímo v aplikaci můžete také vidět stav zatížení serverů. Službu využívám už dlouhodobě, takže mohu potvrdit, že připojení k internetu je stabilní. Podporováno je také P2P a bez problémů využívám torrentových služeb. 

ProtonVPN je také možné využívat na všech platformách, takže zabezpečit své připojení můžete kdekoliv. Já využíván tuto službu na notebooku a tabletu s Windows 10, a také na svých mobilech se systémem Android. Službu si užít však můžete i na Macu, Linuxu a iOS zařízeních. 

Aplikace pro Android

Do služby se můžete registrovat na ProtonVPN.com. Po úspěšné registraci si můžete vybrat svůj měsíční nebo roční tarif. Využívat můžete i tarif FREE, ale ten rozhodně nedoporučuji, protože připojení je šíleně pomalé. Co také čekat, když je to bezplatný tarif, že?

Doporučuji si připlatit za tarif PLUS, který v době psaní článku stál $10/měsíc nebo $96/rok. Pokud však nepotřebujete připojení zabezpečit skrze dvě země a chcete službu využívat jen na dvou zařízeních, tak postačit může levnější tarif BASIC. Ten stál $5/měsíc nebo $48/rok. Pokud jste opravdu náročným uživatelem, tak k dispozici jsou i dražší tarify, kdy získáte výhody i ve služba Protonmail.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*