Proč se vyhnout bazarovým hrám pro Nintendo Switch?

Nintendo Switch jsou moderní herní konzole, ve kterých najdete již předinstalovaný obchod Nintendo eshop, kde se nachází veškeré aplikace a hry. V tomto obchodě můžete digitálně kupovat hry. Switch však nabízí i možnost vkládání her do konzole pomocí kartiček.

Kartičky mají velké výhody, protože ušetří volné místo v konzoli, můžete si krabičky vystavit do sbírky a dohranou hru můžete klidně dále prodat. Některé e-shopy, ale i ve skupinách na Facebooku můžete narazit na bazarové hry. Na ty si ale musíte dát velký pozor, protože někdy prodejci prodávají hry určené pro německý trh. To znamená, že u těchto her často nelze změnit jazyk a musíte se smířit s němčinou… Opravdu velký pozor si musíte dát na podvodníky, kterých je bohužel opravdu hodně.

Od nákupu bazarových herních karet vás rozhodně nechci odradit, protože sám jsem si koupil třeba Zaklínače 3 za příjemnou cenu. Narazil jsem však na německé verze, které jsem reklamoval a bohužel jsem narazil i na jednoho podvodníčka ve Facebookové skupině.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*