PanzerGlass SPRAY Twice A Day – Doplněk pro dezinfekci mobilu

Mobilní telefony používáme k denně k práci, ale i zábavě. Zamyslete se ale nad tím, kolik bakterií na vašem mobilním miláčku asi máte, když jej máte neustále v rukou. I s ohledem k aktuální koronavirové situaci dánský výrobce PanzerGlass začal prodávat dezinfekční sprej pro všechny obrazovky.

PanzerGlass SPRAY Twice A Day je sprej, který obsahuje účinný přípravek pro odstranění 99,999% bakterií z mobilů, tabletů či jiných dotykových obrazovek. Použít jej však podle výrobce můžete i na optické brýle. Přípravek byl také schválen podle nejnovější normy ISO EN 1276.

Sprej je ukrytý ve stylovém balení, kde se nachází také kvalitní hadřík a stručný návod. Sprej má malé rozměry, takže si jej klidně můžete vzít i do batohu či kabelky na cesty.

U přípravku jsem si při testování pochvaloval, že neobsahuje žádný alkohol. Díky tomu není při aplikaci vůbec cítit a nehrozí ani riziko setření ochranné olejofobní vrstvy displeje. Používat jej tedy mohou i lidé s citlivou pokožkou.

Aplikace je velice jednoduchá a přípravek stačí na displej jen nastříkat, rozetřít hadříkem, nechat chvíli působit a následně stranou hadříku z mikrovláken utřít. Použít jej můžete na displej, ale také záda mobilu či jeho TPU kryt.

Pořizovací cena

Na testování jsem obdržel 8 ml sprej, který se v době psaní článku na e-shopech prodával za 249 Kč. Narazit však můžete i na 30 ml za 349 Kč, 100 ml za 449 Kč a 8 ml + 100 ml za 599 Kč.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*