Tvrzená skla PanzerGlass pro Xiaomi Redmi Note 12 Pro/Pro+ a POCO X5 Pro

Dánský výrobce PanzerGlass poskytuje ochranu pro mobilní miláčky již poměrně dost let. Nezapomíná ani na dostupné modely a na našem trhu již prodává tvrzená skla pro modely Xiaomi Redmi Note 12 Pro a Redmi Note 12 Pro+. Na krabičce to zmíněno sice není, ale sklo je kompatibilní i s novým modelem POCO X5 Pro.

Skla PanzerGlass jsou dlouhé roky známa svou prémiovou kvalitou. V případě Redmi Note 12 Pro/12 Pro+ a POCO X5 Pro sedí sklo přesně. Po stranách nijak neškrábe do rukou a výborně sedí i výřez pro selfie kameru v horní části displeje. Vše potřebné pro nalepení najdete i v prodejním balení a samotná aplikace je jednoduchá. Pokud se aplikace skla obáváte, můžete si jej nechat nalepit obsluhou různých obchodů s elektrem.

Sklo bylo dle výrobce 2x tvrzeno a dosahuje tloušťky 0,4 mm. I po nalepení skla mi výborně fungovala citlivost displeje a nesetkal jsem se s pomalejší odezvou či špatnou viditelností na přímém světle. Kvůli Covidu se PanzerGlass zaměřil také na účinné zabíjení bakterií a neprodává jen svůj známý sprej nejen na displeje mobilů, ale i právě tvrzená skla mají antibakteriální účinek. Ta ničí bakterie během 24 hodin od kontaktu se sklem.

 

Cena a kde sklo seženu?

V době psaní tohoto článku se sklo PanzerGlass pro mobily Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ a POCO X5 Pro prodávalo za 499 Kč s DPH např. na Datart.cz.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*