Prémiové sklo PanzerGlass pro Nokia G11 a Nokia G21

Dánský výrobce PanzerGlass je znám svými kvalitními tvrzenými skly, ochrannými kryty či třeba i sprejem s dezinfekcí na displeje mobilů. Výrobce se nezaměřuje jen na drahé prémiové mobily, ale i na dostupné modely vybraných výrobců. Jedním z nich jsou právě i mobily značky Nokia.

Mobily Nokia G21 a Nokia G11 na sobě sice již mají nalepenou ochrannou fólii, ale ta se snadno poškrábe a displej neochrání během nárazů. Pokud svůj mobil Nokia chcete lépe chránit, můžete si koupit prémiové sklo od PanzerGlass, který chrání celý displej a má i potřebný výřez pro selfie kamerku.

Sklo od PanzerGlass jsem na mobilu Nokia G21 vyzkoušel a mohu říci, že sedí na displeji dokonale. Jeho hrany mají také lehké 2,5D zaoblení, díky čemuž po aplikaci neškrábou do ruky. Jeho tloušťka je jen 0,4 mm a celá plocha skla lepí, takže reakce dotyku je výborná, což levná skla nemají.

 

Co najdu v balení, aplikace skla a cena

V prodejním balení nechybí nic podstatného. Ke sklu tedy dostanete alkoholový hadřík, čistící suchý hadřík a lepenku pro snadné odstranění prachu či jiných nečistot z displeje.

Samotná aplikace skla je velice jednoduchá. Stačí z mobilu Nokia G21/G11 odstranit výrobcem nalepenou ochrannou fólii, očistit displej alkoholovým hadříkem, poté jej vysušit suchým hadříkem a lepenkou případně odstranit nečistoty. Poté už jen stačí sklo aplikovat na displej.

Sklo od PanzerGlass bylo v době psaní tohoto článku dostupné za 499 Kč s DPH.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*