Ochranné sklo PanzerGlass Premium pro Samsung Galaxy Note10

Dánský výrobce PanzerGlass je znám díky svým tvrzeným sklům pro mobilní telefony. Ta jsou většinou dostupná pro mobily Samsung, Apple či třeba i Huawei. Skla zajistí ochranu před škrábanci, ale i jiným poškozením displeje během pádů.

Vyzkoušel jsem si tvrzené sklo PanzerGlass Premium na mobilu Samsung Galaxy Note10, ale dostupné je i na model Note10+.  Sklo se v době psaní tohoto článku na e-shopech prodávalo za cenu kolem 909 – 999 Kč s DPH.

V balení najdete vše potřebné, takže pochopitelně nechybí vlhčený hadřík pro vyčištění, a také suchý hadřík pro následně vysušení displeje. Aplikace skla je pro důkladném vyčištění displeje velice jednoduchá. Stačí se jen správně trefit a sklo na displej jen přiložit. Sklo zajistí i ochranu zakřiveným boků displeje.

Při použití skla však narazíte na jednu velkou nevýhodu čteček otisků v displeji. Aby čtečka fungovala, musel PanzerGlass okolí čtečky upravit, takže okolí čtečky otisků je při zhaslém displeji vidět. To trochu kazí design mobilu, ale na druhou stranu je displej kvalitně chráněn.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*