Jaká je prémiová ochrana od PanzerGlass pro iPhony 12 a iPady?

Na test jsem obdržel jablečné produkty iPhone 12 mini, ale také dva iPady. Nejen iPhone jsem chtěl nějak chránit a asi tu nejlepší ochranu pro jablíčkáře nabízí Dánská firma PanzerGlass. Ta totiž nabízí zajímavé kryty, ale i skla na displeje. Výrobce je také unikátní v tom, že jeho ochranná skla na displeje, ale i kryty ClearCase jsou antibakteriální.

Co se iPhonu 12 mini a jiných modelů iPhone 12 týče, rozhodně doporučuji ochranný kryt PanzerGlass ClearCase. Ten je momentálně dostupný za 899 Kč s DPH a je dostupný v mnou testovaném čirém provedení, ale také v různých barevných provedeních. Kryt je skvělý v tom, že zadní část je z průhledného tvrzeného skla, takže nijak nezastíní elegantní design iPhonu. Hrany jsou pak z TPU, který by časem neměl žloutnout, jako je tomu u levných krytů. Kryt mi na iPhonu 12 mini sedí vážně dobře a má všechny potřebné výřezy.

Pro ochranu displeje iPhonu 12 mini, ale také iPadu jsem zvolil také ochranná skla PanzerGlass. Ta se nalepují opravdu snadno a uvnitř každé krabičky najdete také stručný návod. Myslím si, že asi každý dokáže sklo nalepit a důležité je nejdříve dobře vyčistit displej přiloženým hadříkem. Cena skel se odvíjí podle toho, na jaký iPhone a iPad budete sklo potřebovat. Třeba pro iPhone 12 mini v době psaní článku sklo stálo od 699 do 899 Kč.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*