Prémiový kryt PanzerGlass ClearCase pro Samsung Galaxy S20 Ultra

Dánského výrobce PanzerGlass mám rád, protože nabízí kvalitní příslušenství pro mobilní telefony. Na test se mi tentokrát sešel mobil Samsung Galaxy S20 Ultra a prémiový kryt PanzerGlass ClearCase. Co je vlastně na krytu prémiového? Pochopitelně jeho zpracování v kombinaci skla a TPU.

Záda krytu jsou totiž z tvrzeného skla, které je průhledné a nekazí tedy design mobilu. Strany jsou ze silikonu, který je na našem trhu k dispozici v čirém a mnou testovaném černém provedení. V případě čiré varianty se nemusíte obávat žloutnutí, jako je tomu u levných krytů.

Kryt vypadá vážně skvěle a alespoň v mém případě se mobil s krytem držel daleko lépe, eliminoval nechtěné doteky boků displeje a lépe se ovládal. Výřezy pro modul fotoaparátů, USB-C, mikrofon atd. jsou přesně na míru mobilu.

V době psaní článku se kryt PanzerGlass ClearCase na našem trhu prodával za běžnou cenu kolem 900 Kč. Najít můžete i různé akce, kde se kryt prodává za cenu kolem 600 Kč. Kryt je dostupný také pro ostatní modely mobilů Samsung, ale také pro mobily Huawei a Apple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*