Palm je zpět! Nový mobil nabízí neuvěřitelně malý 3,3″ displej

Značky Palm je zpět ve světe mobilních telefonů. Na trhu v USA se začíná prodávat nový Palm Phone, který zaujme velikostí kreditní karty. Celkové rozměry mobilu činí 96.6 x 50.6m m a váha se zastavila na 62.5 gramech. Na našem trhu se mobil pravděpodobně vůbec neobjeví. V USA jej exkluzivně prodává pouze mobilní operátor Verizon.


 

Palm Phone přichází na dnešní dobu s titěrným displejem s úhlopříčkou 3,3“ (palce) s jemností 445 ppi. O ochranu displeje a zad mobilu se stará sklo Corning Gorilla Glass. Potěší také zvýšená odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP68. Zadní fotoaparát nabízí rozlišení 12 Mpx a čelní selfie kamerka má 8 Mpx rozlišení.

 

O výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 435, 3 GB RAM a k dispozici je 32 GB interní úložiště. V mobilu se nachází operační systém Android 8.1 Oreo s Google Assistentem a překvapivě nabízí i odemykání obličejem. Pod zadním skleněným krytem by se měl ukrývat akumulátor s 800 mAh kapacitou, což je vzhledem k velikosti logické. Podle výrobce by měl mobil na jedno nabití vydržet až 3 dny.

 

Zdroje: BGR, VerizonWireless

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*