Oficiální Telegram bot pro Copilota s ChatGPT je tady!

Sociální síť Telegram raketově roste a nejspíš již brzy dosáhne jedné miliardy uživatelů. Brát ji vážně tedy musí i technologické firmy, což si moc dobře uvědomuje právě také Microsoft. Společnost totiž již spustila oficiálního Telegram bota pro chatování se službou Microsoft Copilot využívající ChatGPT. Pomoc pokročilých algoritmů tady můžete mít v Telegramu jako běžnou konverzaci.

„Copilot pro Telegram využívá přirozený jazyk k poskytování odpovědí na různá témata, od hledání informací přes tipy na cestování až po sportovní novinky a doporučení filmů. Nechte Copilota, aby obohatil váš zážitek z Telegramu svou pohotovou asistencí a nekonečnou zvědavostí,“ uvedla společnost Microsoft

Microsoft Copilot můžete používat nejen na webu, ale také v povedeních mobilních aplikacích pro Android a iOS. Chatování s ChatGPT ale může být přirozenější právě v běžné chatovací aplikaci. Někomu to vyhovuje a pro využívání ChatGPT existuje více neoficiálních botů pro Telegram. Nyní tu ale máme konečně oficiální řešení a funguje skvěle.

Použití příkazů:

  • Napsáním „Mluv česky“ – komunikace se službou v češtině
  • /share – sdílení pozvánky na bota přátelům
  • /ideas – tipy na komunikaci s Copilotem
  • /restart – smazání celého chatu a vytvoření nového
  • /feedback – sdělení zpětné vazby Microsoftu

Jak používat Copilot bota?

Je to jednoduché a stačí otevřít tento odkaz s pozvánkou. Otevřít by se měla nainstalovaná aplikace Telegram, a tam je nutné souhlasit se smluvními podmínkami služby Copilot a zdarma ověřit účet tel. číslem. Poté už jen můžete začít Copilota běžně používat, a to kompletně v češtině.

Zdroj: Microsoft, 9to5mac.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*