Nokia chystá nové nabíjecí adaptéry, kabely a powerbanky

Pod značkou Nokia na našem trhu najdete chytré dotykové mobily, tlačítkové mobily pro nenáročné, tablety a bylo možné tu zakoupit i bezdrátová sluchátka. Nabíjecí adaptéry, kabely a další příslušenství se na náš trh bohužel nedostalo. Brzy si ho však nejspíš budete moci objednat přímo na stránkách výrobce. Na Nokia.com se začínají objevovat nabíjecí adaptéry, nabíjecí/datové kabely, nabíječky do auta a powerbanky. Je hodně fajn, že alespoň dle zmíněných specifikací nebudou produkty určeny jen pro mobily a tablety Nokia, ale kompatibilní budou i s mobily jiných značek bez ohledu na systém.

Velice zajímavý je třeba výkonný nabíjecí adaptér Nokia Pro AC Adapter P6309, díky kterému budete moci nabíjet nejen svůj mobil, ale pomocí USB-C i notebook. Adaptér podporuje maximální nabíjecí výkon 65 W skrze USB-C a k dispozici je i běžné USB-A s výkonem 18 W. Pomocí něj si tedy nabijete třeba Nokii X30 5G maximálním 33 W výkonem.

Zdroje: Nokia

V sekci nabíjecích/datových kabelů se nachází Nokia Pro Cable P8200A. Ten bude mít maximální délku 1,25 metru a zvládne 3A výkon. Na tom by nebylo nic zajímavého, ale bude se jednat o kvalitní pletený kabel.

Zdroje: Nokia

Hezké produkty se najdou i v oddělení powerbanek, kde je třeba malá kostka Nokia Power Bank P6202 s kapacitou 20 000 mAh a výkonem 22,5W. K dispozici je v modrém a růžovém provedení. Za zmínku stojí i Nokia Power Bank P6203, což už je větší cihlička s kapacitou 30 000 mAh a výkonem 22,5 W.

Všechny produkty si můžete prohlédnout na stránkách výrobce – odkaz na web.

Zdroje: Nokia
Zdroje: Nokia

Zdroje: Nokia

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*