AKTUALIZOVÁNO: Nokia 9 – Reálné fotografie a specifikace

Společnost HMD Global se snaží nabízet zajímavé mobily značky Nokia ve všech cenových segmentech. Současným vlajkovým modelem je Nokia 8 Sirocco, která sází především na elegantní design a pořádnou porci výkonu. Ke špičce v oblasti fotoaparátů však nepatří.

Aktualizováno 26.12.2018

 

 

Aktualizováno 26.11.2018

Důvěryhodný „leaker“ Steve H. (@OnLeaks) na sociální síti Twitter ukázal zajímavé rendery chystané Nokie 9. Na randerech si lze všimnout, že vyvrací původní spekulace o zahnutém displeji a na žádném z nových renderů se nenachází výřez v displeji. Jedná se však pouze o rendery, které se od finálního mobilu mohou lišit.

 

 

Aktualizováno 7.9.2018

Již od loňského roku se spekuluje o modelu Nokia 9, který by měl nabízet hned několik fotoaparátů. Možné bylo vidět hned několik renderů. Před třemi dny jsem však obdržel e-mail od mého dlouhodobého zdroje Yualo. V příloze se nacházela fotografie, která se dnes nachází na řadě serverů. Lze si všimnou pětice fotoaparátů s optikou od Zeiss a optickou stabilizaci obrazu bohužel potvrzenou nemám …

 

Dle zdroje by se mělo jednat o vlajkový chystaný model Nokia TA-1094. Jedná se pouze o prototyp, který údajně trpí na problémy s baterií a extrémně pomalé ostření. Zatím prý však není jasné, jaké jméno bude nést, ale pravděpodobně se bude prý jednat o Nokia 9 či rovnou Nokia 10.

Jeden z e-mailů od zdroje

O výkon by se měl starat procesor Qualcomm Snapdragon 845 a chybět by neměla ani zvýšená odolnost IP 68. Prototyp má údajně výřez v displeji a úhlopříčku 5,9“ (palce), 128 GB interního úložiště a bezdrátové nabíjení Qi. Na fotografii níže se údajně nachází Nokia 9, která navazuje na design letošního modelu 8 Sirocco. Letošní model však měl logo Nokia na zádech. Je také dost možné, že se jedná o render.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*