Nokia 6300 4G vstupuje na český trh

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, oznámila dostupnost tlačítkového telefonu Nokia 6300 4G na českém trhu. Nokia 6300 je doposud nejdostupnější telefon Nokia s možností komunikovat prostřednictvím aplikace WhatsApp.

Ikonický design s moderní konektivitou

Nokia 6300 4G po designové stránce čerpá z odkazu svého předchůdce a nabízí moderní funkce v klasickém tlačítkovém provedení. Jedná se navíc o doposud nejdostupnější telefon Nokia s možností komunikovat skrze populární službu WhatsApp. Díky 4G konektivitě je ideální volbou pro ty, kteří hledají klasický telefon s možností co nejlepšího spojení s rodinou a přáteli. Bez problému si poradí s přehráváním videí na YouTube a s procházením obsahu v aplikaci Facebook. Stovky dalších aplikací lze navíc stáhnout prostřednictvím obchodu KaiStore.

Nokia 6300 4G nabídne operační systém KaiOS a je skvěle optimalizována pro každodenní použití
a úkoly díky procesoru Qualcomm Snapdragon 210. Ani na dostatečnou odolnost se nezapomnělo. Nokia 6300 4G je vyrobena z odolného polykarbonátu, který zajistí bezpečí při pádech a nárazech.

Cena a dostupnost

Nokia 6300 4G bude dostupná u vybraných prodejců za doporučenou cenu 1 699 Kč. Dostupná bude v barevném provedení Charcoal.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*